Pokročilé procesy a řešení

 

apsolut je vaším partnerem pro transformaci nákupu a digitalizaci procesů. Zákazníkům poskytujeme přidanou hodnotu díky zkušenostem, nadšení, schopnostem a integritě při poskytování udržitelných řešení.

Naše klíčový produkty jsou hotové plány pro rychlou implementaci: SAP Ariba SNAP Buying, SAP Ariba Supply Chain Collaboration Starter Pack, SAP S/4HANA Central Procurement, SAP Supplier Lifecycle Management.

Naše dceřiná společnost je zaměřená na trhy střední a východní Evropy funguje od roku 2021.

Těším se na setkání s vámi.

Branislav Papšo

Výzvou pro zákazníka společnosti Pfleiderer bylo propojení systémů ERP se zcela odlišnou výstupní architekturou pro Polsko a Německo. Každý systém ERP měl být připojen k SAP Ariba v jiném rozsahu - v Německu v oblasti Source to Contract, v Polsku v oblasti Sourcing a databáze dodavatelů společnosti Pfleiderer.

Kromě toho bylo výzvou klienta zvýšit efektivitu stávajících, částečně manuálních procesů zadávání veřejných zakázek, dosáhnout konzistence procesu zadávání veřejných zakázek a skutečnost, že projekt musel být dokončen zcela na dálku a ve velmi krátkém časovém horizontu.

Kromě integrace systému SAP ERP se službou SAP Ariba Cloud Integration Gateway bylo nutné provést úpravy systému ERP, aby systém SAP Ariba mohl fungovat v Polsku a Německu.

Řešení: SAP Ariba Strategic Sourcing Suite, SAP Ariba Cloud Integration Gateway.

Klíčovými faktory úspěchu při implementaci ve společnosti Röhm byly odborné znalosti projektového týmu, zkušenosti uživatelů Ariby a technické a procesní know-how týmu apsolut. Udržení stávajících vztahů s dodavateli a další růst pomocí SAP Ariba jsou jen některé z výhod, které společnost Röhm získala díky implementaci Ariba Buying and Commerce Automation. V závěrečné fázi poskytla společnost apsolut podporu pro katalog dodavatelů, on-boarding a dokončila projekt včas a v rámci rozpočtu.

Řešení: SAP Ariba SNAP Buying & Catalog, SAP Ariba Commerce Automation

Portfolio

Portfolio

SAP Ariba

Společnost apsolut je známá nejen jako průkopník v oblasti elektronického zadávání veřejných zakázek na bázi systému SAP. Byli jsme také jednou z prvních evropských poradenských společností, která připojila své klienty k největší obchodní síti SAP Ariba Network. Na naše odborné znalosti v oblasti implementace cloudu se spoléhají středně velké a nadnárodní společnosti, státní úřady, výrobci automobilů, banky a technologicky vyspělé výrobní podniky.

Společnost SAP SE proto tuto kompetenci opakovaně potvrdila, mimo jiné tím, že nám udělila několik ocenění "SAP Ariba Partner roku" pro region střední a východní Evropy. Naši zákazníci si nás cení také jako prostředníka, který vytváří mosty a vyplňuje mezery v řešení použitím naších apsolut modulů.

SAP S/4HANA Central Procurement a SAP SLC - řešení on premise

  • apsolut je jednou z prvních společností certifikovanou pro implementaci SAP S/4 CP.
  • Máme prvního zákazníka SAP S/4 CP v Polsku a také další uspěšné implementace v evropě.
  • Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací SAP SLC - více než 35 spokojených zákazníků v Evropě.

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA Procurement zahrnuje řešení pro procesy zásobování a nákupu v rámci sady produktů S/4HANA. Díky inovativním scénářům a funkcím umožňují tato řešení bezproblémové komplexní procesy. Centrální úložiště informací o dodavatelích, bezpečný přístup k nejnovějším údajům a klíčovým číslům a snadné sledování vlastních výdajů přinášejí uživatelům obrovské zvýšení efektivity. Automatizace manuálních procesů umožňuje scénáře, kdy již není nutné distribuované ukládání dat. Intuitivní uživatelské rozhraní vede uživatele, kupující a schvalovatele systémem pohodlným a srozumitelným způsobem. Všechny oblíbené nákupní kanály (katalogy, tržiště, volný text, formuláře atd.) jsou podporovány centrálním přístupovým bodem pro uživatele. Nativní integrace s Ariba Business Network nabízí jednoduchý způsob přímé výměny dokumentů v reálném čase v procesu spolupráce.

Startovací balíček pro spolupráci v dodavatelském řetězci SAP Ariba

  • apsolut je výhradním implementátorem Ariba SCC Starter Pack - rychlého nasazení obchodní sítě dodavatelů a odběratelů do obchodní sítě. Zvládneme to za 13 až 17 týdnů!
  • Umožnuje spolupracovac kupujícimu a dodávatelům prostřednictvím sítě Ariba Network, abyste snížili úroveň zásob, zvýšili míru naplnění a zvýšili produktivitu týmu.
  • Se SAP Ariba Supply Chain Collaboration získáte kompletní trasparenci vašeho dodavatelského řetězce která bude pro Vás důležitá pro nastávající EU zákon o transparetních dodávaltelských řetězcích. Tato platforma umožňuje bezpečnou, jednoduchou a hlavně digitální spolupráci, integraci se systémy ERP a systémy pro optimalizaci dodavatelského řetězce s několika vrstvami smluvních výrobců a dodavatelů v klíčových procesech plánování a realizace dodavatelského řetězce.

Váš osobní kontakt na apsolut

Your personal apsolut contact

Branislav Papšo
Branislav Papšo
Associate Partner

Naše akce a webové semináře

Tento přehled je pravidelně aktualizován.

Webinar in collaboration with SAP: Transforming Procurement and Supply Chain Collaboration at Migros Industrie

How efficient are your supplier collaboration processes? Join our webinar to learn how Migros Industrie, a leading contract manufacturer for the consumer products and food industry, has transformed their procurement and supply chain organization to drive efficiency and transparency.

apsolut Procurement Convention 2022

Take the opportunity for an exclusive on-site exchange in Frankfurt, Germany, with specialists and managers from the areas of Procurement, Supply Chain & IT! In addition to best practices & innovation topics, the focus will be on first-hand project reports from apsolut customers. Our guest speaker: former FIFA referee and TV expert Urs Meier. The event will be held in German language.

Get in touch with us!

What is the sum of 2 and 4?

The fields marked with * are mandatory.