Pokročilé procesy a řešení

 

apsolut je vaším partnerem pro transformaci nákupu a digitalizaci procesů. Zákazníkům poskytujeme přidanou hodnotu díky zkušenostem, nadšení, schopnostem a integritě při poskytování udržitelných řešení.

Naše klíčový produkty jsou hotové plány pro rychlou implementaci: SAP Ariba SNAP Buying, SAP Ariba Supply Chain Collaboration Starter Pack, SAP S/4HANA Central Procurement, SAP Supplier Lifecycle Management.

Naše dceřiná společnost je zaměřená na trhy střední a východní Evropy funguje od roku 2021.

Těším se na setkání s vámi.

Branislav Papšo

Výzvou pro zákazníka společnosti Pfleiderer bylo propojení systémů ERP se zcela odlišnou výstupní architekturou pro Polsko a Německo. Každý systém ERP měl být připojen k SAP Ariba v jiném rozsahu - v Německu v oblasti Source to Contract, v Polsku v oblasti Sourcing a databáze dodavatelů společnosti Pfleiderer.

Kromě toho bylo výzvou klienta zvýšit efektivitu stávajících, částečně manuálních procesů zadávání veřejných zakázek, dosáhnout konzistence procesu zadávání veřejných zakázek a skutečnost, že projekt musel být dokončen zcela na dálku a ve velmi krátkém časovém horizontu.

Kromě integrace systému SAP ERP se službou SAP Ariba Cloud Integration Gateway bylo nutné provést úpravy systému ERP, aby systém SAP Ariba mohl fungovat v Polsku a Německu.

Řešení: SAP Ariba Strategic Sourcing Suite, SAP Ariba Cloud Integration Gateway.

Klíčovými faktory úspěchu při implementaci ve společnosti Röhm byly odborné znalosti projektového týmu, zkušenosti uživatelů Ariby a technické a procesní know-how týmu apsolut. Udržení stávajících vztahů s dodavateli a další růst pomocí SAP Ariba jsou jen některé z výhod, které společnost Röhm získala díky implementaci Ariba Buying and Commerce Automation. V závěrečné fázi poskytla společnost apsolut podporu pro katalog dodavatelů, on-boarding a dokončila projekt včas a v rámci rozpočtu.

Řešení: SAP Ariba SNAP Buying & Catalog, SAP Ariba Commerce Automation

Portfolio

Portfolio

SAP Ariba

Společnost apsolut je známá nejen jako průkopník v oblasti elektronického zadávání veřejných zakázek na bázi systému SAP. Byli jsme také jednou z prvních evropských poradenských společností, která připojila své klienty k největší obchodní síti SAP Ariba Network. Na naše odborné znalosti v oblasti implementace cloudu se spoléhají středně velké a nadnárodní společnosti, státní úřady, výrobci automobilů, banky a technologicky vyspělé výrobní podniky.

Společnost SAP SE proto tuto kompetenci opakovaně potvrdila, mimo jiné tím, že nám udělila několik ocenění "SAP Ariba Partner roku" pro region střední a východní Evropy. Naši zákazníci si nás cení také jako prostředníka, který vytváří mosty a vyplňuje mezery v řešení použitím naších apsolut modulů.

SAP S/4HANA Central Procurement a SAP SLC - řešení on premise

  • apsolut je jednou z prvních společností certifikovanou pro implementaci SAP S/4 CP.
  • Máme prvního zákazníka SAP S/4 CP v Polsku a také další uspěšné implementace v evropě.
  • Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací SAP SLC - více než 35 spokojených zákazníků v Evropě.

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA Procurement zahrnuje řešení pro procesy zásobování a nákupu v rámci sady produktů S/4HANA. Díky inovativním scénářům a funkcím umožňují tato řešení bezproblémové komplexní procesy. Centrální úložiště informací o dodavatelích, bezpečný přístup k nejnovějším údajům a klíčovým číslům a snadné sledování vlastních výdajů přinášejí uživatelům obrovské zvýšení efektivity. Automatizace manuálních procesů umožňuje scénáře, kdy již není nutné distribuované ukládání dat. Intuitivní uživatelské rozhraní vede uživatele, kupující a schvalovatele systémem pohodlným a srozumitelným způsobem. Všechny oblíbené nákupní kanály (katalogy, tržiště, volný text, formuláře atd.) jsou podporovány centrálním přístupovým bodem pro uživatele. Nativní integrace s Ariba Business Network nabízí jednoduchý způsob přímé výměny dokumentů v reálném čase v procesu spolupráce.

Startovací balíček pro spolupráci v dodavatelském řetězci SAP Ariba

  • apsolut je výhradním implementátorem Ariba SCC Starter Pack - rychlého nasazení obchodní sítě dodavatelů a odběratelů do obchodní sítě. Zvládneme to za 13 až 17 týdnů!
  • Umožnuje spolupracovac kupujícimu a dodávatelům prostřednictvím sítě Ariba Network, abyste snížili úroveň zásob, zvýšili míru naplnění a zvýšili produktivitu týmu.
  • Se SAP Ariba Supply Chain Collaboration získáte kompletní trasparenci vašeho dodavatelského řetězce která bude pro Vás důležitá pro nastávající EU zákon o transparetních dodávaltelských řetězcích. Tato platforma umožňuje bezpečnou, jednoduchou a hlavně digitální spolupráci, integraci se systémy ERP a systémy pro optimalizaci dodavatelského řetězce s několika vrstvami smluvních výrobců a dodavatelů v klíčových procesech plánování a realizace dodavatelského řetězce.

Váš osobní kontakt na apsolut

Your personal apsolut contact

Branislav Papšo
Branislav Papšo
Associate Partner

Naše akce a webové semináře

Tento přehled je pravidelně aktualizován.

Currently there are no events.

Get in touch with us!

The fields marked with * are mandatory.